O programie

PROGRAM CERTYFIKAT KONSUMENCKI DOBRA OPINIA pomoże Twojej firmie w uzyskaniu statusu zaufanego partnera dla potencjalnych klientów. Zyskujesz nie tylko prestiż, ale również przewagę nad konkurencją i reklamę umożliwiającą pozyskanie nowych odbiorców dla produktu lub usługi. Wykorzystaj logo CKDO i wyróżnij swoją markę.

Do udziału w programie zapraszamy wszelkie podmioty gospodarcze prowadzące działalność o charakterze handlowym lub usługowym. Główną ideą naszej działalności jest wspieranie firm cieszących się dobrą opinią w swojej branży i respektujących prawa konsumenta.

Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w programie przeprowadzamy bezpłatną weryfikację mającą na celu określenie, czy dana firma ma możliwość wykupienia pakietu Certyfikat Konsumencki Dobra Opinia. Wymogi dla potencjalnych członków naszego programu są na tyle wysokie, że stanowią nie tylko świetne potwierdzenie wiarygodności, ale również jakości usług świadczonych przez firmę.

Jeżeli dany podmiot wyróżnia się  nieposzlakowanymi opiniami w internecie oraz nie widnieje w bazie wyroków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów ma możliwość wykupienia pakietu CKDO, jednakże ostatecznie o jego przyznaniu decyduje Koordynator. Pakiet CKDO  jest przyznawany na okres 1 roku.

Zgłoś się do naszego programu i wzmocnij swój wizerunek. Zapraszamy!

Etap 4

Skład pakietu CKDO:

  • potwierdzenie wpisu w formie certyfikatu w wersji papierowej,
  • potwierdzenie wpisu w formie certyfikatu w wersji elektronicznej,
  • logo w wersji elektronicznej,
  • prawo do posługiwania się logo Certyfikatu Konsumenckiego Dobra Opinia oraz Certyfikatem Konsumenckim Dobra Opinia w celach marketingowych firmy,
  • wpis Uczestnika programu do bazy firm na stronie www.ckdo.pl
  • utworzenie wizytówki firmy na stronie www.ckdo.pl 
  • podlinkowana grafika przekierowująca na wizytówkę.Pakiet CKDO